nkg_about

Om NKG Tryggfastighet

NKG startades av Kjell Gustafsson 2004 med namnet NKG Bygg & Fastighetskonsult AB.

  • 2010 - Byter namn till NKG Fastighetsservice AB och skaffar arbetsordersystemet Remotex för att kunna presentera ett bra underlag för våra kunder.
  • 2012 - Byter namn till NKG Tryggfastighet AB i samband med att Oden Drift fusioneras med NKG Fastighetsservice.

NKG Tryggfastighet är i ständig utveckling och vi har som mål att kunna hjälpa våra kunder på bästa sätt. Vi utvecklar hela tiden vår verksamhet för att kunna tillmötesgå våra kunder. Era problem är vår utveckling.

Vi utför tekniskt underhåll i er fastighet efter era önskemål. Vi har bred kompetens och mångårig erfarenhet från branschen.

Kontakta oss gärna

Eva Eriksson

VD

Epost: Eva.Eriksson@tryggfastighet.se
Mobil: 073-511 11 27
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Therese Degrander

Ekonomiansvarig

Epost: Therese.Degrander@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 01
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Peter Erdogan

IT

Epost: Peter.Erdogan@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 02
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Mårten Wikenståhl

Teknisk Förvaltare

Epost: Marten.Wikenstahl@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 08
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Mattias Åsberg

.Kvalitetsansvarig & VVS tekniker

Robert Brunholtz

Drifttekniker

Thomas Lindh

Drifttekniker

Johan Lönnqvist

Fastighetstekniker

Epost: Johan.Lonnqvist@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 15
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Niklas Stenersjö

Fastighetstekniker

Epost: Niklas.Stenersjo@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 10
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Bo Helander

.Fastighets- & Vitvarutekniker

Epost: Bo.Helander@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 19
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

David Levin

.Fastighets- & Vitvarutekniker

Epost: David.Levin@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 03
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Jan Isaksson

Smide

Epost: Jan.Isaksson@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 16
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Johan Svensson

Smide

Epost: Johan.Svensson@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 12
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Björn Gustafsson

Bygg

Epost: Bjorn.Gustafsson@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 17
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40

Peter Öhrström

Bygg & Smide

Epost: Peter.Ohrstrom@tryggfastighet.se
Mobil: 08-121 356 05
Kontor: 08-448 66 70
Felanmälan: 0771-11 40 40